Väärikas 500: Pereraadio jagab juubelimõtteid Kuressaare koguduse ümmarguse tähtpäeva puhul

Kogudus ja külalised ringkäigul kiriku kunstiaardeid avastamas (Foto: Regina Hansen)

Kuressaare Laurentiuse koguduse esmamainimise 500nda aastapäeva tähistamine oli suvine suursündmus mitte ainult saarlastele. Pereraadio eetris saab kuulata saadet, milles väärika tähtpäevaga seonduvalt jagavad mõtteid ning meenutusi koguduse juures teeninud vaimulikud ning kiriku restaureerimise juures olnud restaureerijad ja kunstnikud.

Saade Elupuu: Väärikas 500 on eetris täna, 15. septembril kell 13 ja esmaspäeval 19. septembril kell 24. Kadi Raadio mikrofoni ees on kunstiloolane Juhan Kilumets, vitraažikunstnik Urmo Raus ning vaimulikud Joel Luhamets, Jaan Tammsalu ja Anti Toplaan. Küsijaks Tõnis Kipper.