Taas ilmub Eesti Kiriku seinakalender

Taas ilmub Eesti Kiriku seinakalender

Eesti Kiriku kalender 2024

Pärast kaheaastast pausi jätkab Eesti Kiriku toimetus aastakümnetega kujunenud traditsiooni ja annab välja 2024. aasta seinakalendri „Eesti Kirik 100“.

Seinakalendrit, mis on värviliste piltidega ja tutvustab Eestimaa erinevaid kirikuid, on kirikuleht välja andnud 22 aastat. Pärast 2021. aastat, mil kalendri teksti osa tutvustas taasiseseisvunud Eestis ehitatud uusi pühakodasid ja taastatud ajaloolisi pühakodasid, soovib toimetus jätkata paljude lehelugejate sõnul hinnatud kommet.

2004. aasta kalender annab ülevaate saja-aastaseks saanud ajalehe Eesti Kirik ajaloost. Koostaja dr Priit Rohtmets avab 1923. aasta jõulukuul ilmumist alustanud kirikulehe sisu ja tutvustab toimetuse töötajaid läbi aastakümnete.

Ilus mõte on osta kalender oma sõpradele või koguduseliikmetele, et järgmise aasta iga päev tuletaks meelde kinkijat.

Kalender on müügil Tartus Pauluse raamatupoes, Tallinnas Eesti Piibliseltsis (Kaarli pst 9) ning mitmetes EELK kogudustes. Osta ja tellida saab ka otse Eesti Kiriku toimetusest, võttes ühendust e-posti teel karmen.lumik@eelk.ee või helistades telefonil 510 3605.

Ostes 1–14 eksemplari on ühe kalendri hind 6 eurot, alates 15 eksemplarist 5 eurot tk. Postiga saates lisandub postikulu.

Lisa kommentaar