Teeme kirikupäeva 2024 Viljandis üheskoos!

EELK Kirikupäev ja vaimulik laulupidu Tartus 04.07.2015 (foto: Toomas Nigola)

EELK Kirikupäeva ja Laulupeo Sihtasutus on kuulutanud välja ideekorje 2024. aasta kirikupäeva programmi rikastamiseks.

2024. aastal toimub Viljandis 27.-30. juunil EELK kirikupäev ja vaimulik laulupidu. Lisaks kooridele ootame ka rohket osavõttu koguduste poolt, sest kirikupäeva programm saab olema rikas. Veelgi enam – see on meie kõigi ühine pidu, kuhu saab panustada igaüks, olgu vabatahtlikuna kätt külge pannes või lihtsalt häid mõtteid ja nõu andes.

Siinkohal kuulutamegi välja üldkirikliku ideekorje – kui Sul on mõte, mida pakkuda kirikupäeva programmi (kontsert, miniloeng, lavastus, pop-up, raamatuesitlus jne), paku see välja. Hea oleks, kui saaksite lisada ka sündmuse sisu, vastutaja,  maksumuse ja rahastaja.

Ootame teie ideid 1. augustiks 2023 meiliaadressile kirikupaev@eelk.ee.

Lisainfo:

Tuuliki Jürjo