Tere tulemast täienduskoolitusele „Eakad ja erilised“!

Kõrgem Usuteaduslik Seminar, Tartu Eluringikeskus OÜ, SA Sõbralt Sõbrale ja Siseministeerium kutsuvad vaimulikke ning koguduste ja kiriklike asutuste töötajaid täienduskoolitusele „Eakad ja erilised“.

Millal ja kus? Teisipäeval, 28.novembril kell 10-15 Eluringikeskuses Tartus, Annemõisa 2.

Milleks? Koolitusseminari läbinud on teadvustanud ja mõistavad eakatega seotud eripärasid ja võimalusi koguduses ja kogukonnas.

Koolituspäeva ajakava:

10.00 Avakohv.
10.15 Avapalve ja Eluringikeskuse töö tutvustamine – Einike Pilli ja Ines Kerikmäe.
10.30 “Eakate kaasamine CARe metoodika näitel” – Ines Kerikmäe ja Jana Tamm.
Väike paus.
11.15 “Dementsusega eakate mõistmine” – Sirli Reinhaus.
12.00 “Eakate ja surijate hingehoid hooldekodudes” – Ilve-Teisi Remmel.
12.45 Lõuna (kohapeal).
13.30 Maailmakohvik teemal “Eakatega seonduvad tegevused kogudustes ja kogukonnas”.
14.20 “Mis väärtust loovad eakad koguduses?” – Leho Paldre.
14.50 Kokkuvõttev arutelu ja lõpupalve.

Osalustasu 10 eurot sisaldab ka lõunasöögi.

Registreerumine hiljemalt 23.novembriks aadressil https://kus.kogudused.ee/events/koolitus-eakad-ja-erilised/

Küsimuste korral võib kirjutada Einike.pilli@kogudused.ee või helistada 5186219.

Tere tulemast!

Meeldib 1