Valmimas on õp dr Urmas Petti jutluste kogu

Õp dr Urmas Petti (foto: Naatan Haamer/Eesti Kirik)

12. septembril oleks Tartu Ülikooli-Jaani koguduse endine õpetaja dr Urmas Petti (12.09.1965–27.01.2016) saanud 58 aastaseks. Sellele tähtpäevale lähimal pühapäeval, 10. septembril esitletakse Tartu Jaani kirikus tema jutluste kogu.

Päev algab kell 10 õp Petti haua külastusega Raadi surnuaial. Kell 11 toimub Tartu Jaani kirikus jumalateenistus, kus posthuumselt jutlustab Urmase Petti. Jumalateenistusele järgneb raamatu esitlus ja kohvilaud.

Kohvilaua katmisel on abiks, kui tulijad annavad oma osalusest eelnevalt teada aadressil https://forms.gle/tTL8AYNUt2JjKEhM8

Kogumik sisaldab õp Urmas Petti erinevad jutluseid ja kõnesid aastatest 2010-2016. Esitlusel maksab raamat 15 eurot, tasuda saab nii sulas kui kaardiga. Hiljem on kindlasti võimalik soetada raamatut Tartu Jaani kiriku poest (septembris avatud T-L kl 11-18, talvel veidi lühemalt).

Varem on raamatuna «Iga sekund on värav» ilmunud ka ajalehes Eesti Kirik aastatel 2008–2012 ilmunud Urmas Petti kolumnid.

Lisainfo:

Triin Käpp