Eesti Kiriku soodustellimuste periood pikeneb

Ajaleht Eesti Kirik pikendab KOGUDUSTELE mõeldud soodustellimuste perioodi jaanuarikuu lõpuni.

• Tellides vähemalt 10 lehte koguduse kohta, on ühe aastatellimuse hind 65 eurot
  • Tellides vähemalt 5 lehte koguduse kohta, on ühe aastatellimuse hind 71 eurot

Jätkuvalt on müügil ka 2024. aasta seinakalender „Eesti Kirik 100“. See maksab 6 eurot tk, alates 15 eksemplarist 5 eurot tk.

Paberleht ilmub kolm korda kuus ehk iga kuu teisel, kolmandal ja neljandal kolmapäeval. Toimetus jätab endale õiguse erandkorras seda rütmi muuta. Näiteks kui on suured pühad jne.

Kuu esimesel (ja kui on, siis ka viiendal) kolmapäeval ilmub ajaleht vaid digilehena. Paberlehe tellijal on tasuta juurdepääs digilehele. Juuli on puhkusekuu.

Vaata ka: