Rööprähkleja konverents koguduse noortele täiskasvanutele

Noortele täiskasvanutele mõeldud konverents Rööprähkleja toimub 1.-2. märtsil Tartus, Pastoraadis.

See on hea võimalus anda hoogu juurde või toetada noort, kes on kiriku juures tegus.

Mida räägib Piibel meile motivatsioonist? Mis motiveeris Jeesust? Kas tähtsam on motivatsioon või pigem püsivus? Kuidas mõjutab meie rööprähklemine motivatsiooni? Kuidas luua midagi püsivat? Kuidas juhtida teisi inimesi nii, et neil oleks motivatsiooni oma ülesandeid täita? Ja kuidas leida motivatsiooni sooja tekikese alt välja tulla ja lahkuda oma turvalisest mugavustsoonist?

Need on osad küsimused, millele proovime koos väga põnevate kõnelejatega vastata.

Selle aasta kõnelejateks on:
Meelis Kibuspuu
Väino Põllumäe
Hindrek Taavet Taimla
Robert Bunder
Lane Terzieff
Kätriin-Eliis Haamer
Nathan Metsala
Samuel Põldaru
Peep-Ain Saar
Toivo Tänavsuu

Paneelis osalevad:
Gertu Väät
Anti Toplaan
Valdur Rosenvald

Lisaks on meil reede õhtul kavas ka USA-st pärit misjonäride bändi Trampolines kontsert.

Piletite hinnad on:

Õpilane/üliõpilane 35€
Tavapilet 47€
Pilet sisaldab kahepäevast konverentsi koos kohvipausidega. Ei sisalda majutust ega sööke.

Lisainfo ja piletimüük:

… aadressil tartupastoraat.ee/konverents