Jõulujumalateenistused televisioonis ja raadios toovad kiriku koju kätte

Puhja Püha Dionysiuse kirik (EELK Puhja koguduse Facebooki leht)

Jõuluõhtu jumalateenistuse otseülekanne Rahvusringhäälingus toimub Puhja kirikust 24.12 kell 16. Teenivad EELK peapiiskop Urmas Viilma ja Puhja koguduse õpetaja Tiit Kuusemaa.

Jõuluõhtu raadioülekanne on 24.12 kell 12 Vikerraadios ja Klassikaraadios on Kristliku Nelipühi Kiriku Toompea kogudusest. Jutlustab tegevpastor Ivo Unt.

Esimese jõulupüha jumalateenistusel 25.12 kell 13 ERRi stuudios jutlustavad Andres Ploompuu ja Mervi Kalmus Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudusest. Lauldakse jõululaule ja mängitakse kammermuusikat.

Jõulupüha ülekanne Vikerraadios on 25.12 kell 11 Tallinna Piiskoplikust Toomkirikust. Jutlustab peapiiskop Urmas Viilma, teenivad õpetaja Arho Tuhkru, õpetaja Joel Siim, diakon René Paats, organist Kadri Ploompuu, trompetil Mart Kivi.

Vaata ka:

Meeldib 1