Ajaleht Eesti Kirik vaatab tagasi 2021. aasta tähtsündmustele

20. juunil sai Tapa kogudus 100-aastaseks. Jumalateenistusel pühitsesid armulauda koguduse õpetaja Valdo Reimann ja piiskop Tiit Salumäe (Foto: Eesti Kirik)

Üks aasta on taas ajalooks saanud, aga meie mälestustes elab 2021. aasta üksiksündmuste varal edasi. Lehitsedes eelmise aasta kirikulehe numbreid, joonistub esile tegus ja sündmusteküllane aasta,” kirjutas ajaleht Eesti Kirik 5. jaanuaril. Lehes ilmunud pildimeenutuses kajastusid sündmused, mida kirikuleht on tutvustanud põhjalikumalt.

Infovärav e-Kirik on omakorda kokku kogunud ja talletanud suure kuhja häid tegusid ja saavutusi kirikutest üle Eesti, mida möödunud aastast üheskoos rõõmuga meenutada. Pealkirjaga “Hea tegu 2021” lugusid jagub kogu aastasse. Ilmutamisega teeme algust juba esmaspäeval, 10. jaanuaril.

Loe lisaks:

Aasta 2021 sõnas ja pildis, Eesti Kirik 05.01.2021