Jõulujumalateenistuste ülekanded Rahvusringhäälingus

Kes jõulupühadel ise kirikusse ei pääse, saab jumalateenistustele kaasa elada ka Eesti Rahvusringhäälingu vahendusel.

Jõululaupäeval, 24. detsembril kell 16 algab jõuluõhtu jumalateenistus Viljandi Jaani kirikus, kus jutlustab peapiiskop Urmas Viilma. Teenivad ka piiskop electus Marko Tiitus, muusikaga Viljandimaa Kammerkoor, dirigendid Kadi Ritsing ja Lii Lõhmus, Cätlin Mägi ja Viljandi Kultuuriakadeemia torupillimängijad, Viljandi Muusikakooli puhkpillimängijad, Viljandi Jaani koguduse liikmed Aarne Soro ja Silvia Soro ning organist Tuuliki Jürjo.

Sellest jumalateenistusest teevad ülekande nii Vikerraadio ja Klassikaraadio, kui ka ETV.

Esimesel jõulupühal, 25. detsembril kell 13 teevad ETV ja Klassikaraadio ülekande Seitsmenda päeva adventistide kogudusest. Teenivad Seitsmenda Päeva Adventistide Tallinna Esimese Koguduse diakon Lauri Matikainen ja Seitsmenda Päeva Adventistide Tallinna Esimese Koguduse pastor Olavi Laur. Esinevad laste-, mees-, nais- ja kammerkoor ja solistid.

Ülekandeid jumalateenistustest pakuvad interneti vahendusel vaatamiseks ka mitmed EELK kogudused. Nimekiri neist on leitav kiriku kodulehel eelk.ee.

Meeldib 1