Peapiiskopi juubeli puhul peetavale tänupalvusele saab kaasa elada ka otseülekande vahendusel

Pühapäeval, 13. augustil kell 17 tähistatakse Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus tänupalvusega peapiiskop Urmas Viilma 50. sünnipäeva. Toimuvale saab kaasa elada ka otseülekande vahendusel:

Palvusel teenivad peapiiskop Urmas Viilma, piiskopid Tiit Salumäe ja Joel Luhamets, peapiiskop emeeritus Andres Põder, piiskop emeeritus Einar Soone ja Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja Arho Tuhkru. Muusikaga teenivad Toomkoguduse segakoor „Laudate Dominum“ Veljo Reieri juhatusel, solist Endrik Üksvärav ja orelil Piret Aidulo.

Jumalateenistusele järgneb peapiiskop Urmas Viilmast valminud portreemaali avamine. Maali autor on kunstnik Aapo Pukk. Seejärel jätkub pidulik sündmus kell 18 koosviibimisega Toompea nõlval asuvas Piiskopiaias.

Vaata ka:

Meeldib 2